Select Page

Terafinal 2019 – Entries

Last Updated: Wednesday 18th September, 10:30

First name Second name Gender Section
Shivam Agrawal Male Under 12
Robert Akeya Price Male Under 14
Dhriti Anand Female Under 10
Aarna Arora Female Under 8
Prachi Arora Female Under 10
Tashika Arora Female Under 12
Alannah Ashton Female Under 8
Purba Audhora Female Under 18
Sanjit Baber Male Under 10
Aaravamudhan Balaji Male Under 14
Charlie Ball Male Under 10
Katie Ball Female Under 12
Saahil Bansal Male Under 14
Ankita Belur Female Under 10
Jude Benhamida Female Under 10
Max Bird Male Under 10
Joe Birks Male Under 12
Kit Arran Blades Male Under 10
Jacob Connor Boswell Male Under 18
Jonathan Britnell Male Under 14
Tom Brown Male Under 18
Luca Buanne Male Under 12
Thomas Carroll Male Under 18
Roxolana Chaban Female Under 10
Olivia Chen Female Under 8
Connor Clarke Male Under 14
George Clarkson Male Under 12
Elliot Cocks Male Under 18
Toby Cox Male Under 14
Alicia Custy Female Under 12
Patrick Damodaran Male Under 8
Laksshana Deepak Female Under 8
Aayush Dewangan Male Under 8
Ruwan Dias Male Under 10
Savin Dias Male Under 12
Elis Denele Dicen Female Under 8
Imogen Grace Dicen Female Under 14
Denis Dupuis Male Under 10
Bryony Eccleston Female Under 10
Jack Esiri Male Under 10
Lorenzo Fava Male Under 12
Billy Fellowes Male Under 8
Jennifer Feng Female Under 12
Ethan Gardiner Male Under 10
Kabir A Ghosh Male Under 10
Alex Golding Male Under 18
James Golding Male Under 18
Rachel Goodlad Female Under 8
Frederick Gordon Male Under 10
Harry Grieve Male Under 18
Kameron Grose Male Under 8
Chirag Guha Male Under 18
Yichen han Male Under 12
Finn Harris Male Under 12
Georgia Headlong Female Under 14
Alexander Hertog Male Under 10
Zulfi Heydon Male Under 18
Chirag Hosdurga Male Under 14
Jason Huang Male Under 10
Ruairi Isaacs Male Under 10
Peter Isaksen Male Under 18
Mohammed Aayan Ismail Male Under 14
Tilak Ittigi Male Under 8
Austin Ivan Male Under 10
Gautam Jain Male Under 18
Nadia Jaufarally Female Under 18
Harshita Jayanthi Female Under 14
Tarini Jayawarna Female Under 12
Thisumi Jayawarna Female Under 8
Florian Jhamna Male Under 8
Koby Kalavannan Male Under 18
Toby Kan Male Under 14
Eugenia Karas Female Under 10
Gabriel Keech Male Under 10
Rowan Kent Male Under 10
Rowley Kerr Male Under 18
Kennan Kesterson Male Under 12
Jacinta Khadouri Female Under 10
Theo Khoury Male Under 10
Domantas Kirklys Male Under 18
Dominic Klingher Male Under 18
Seha Konara Female Under 8
Shrihan Koppuravuri Male Under 10
Marek Korsinskij Male Under 12
Nikolas Korsinskij Male Under 14
Sanjit Selva Kumar Male Under 10
Soham Kumar Male Under 8
Lion Lebedev Male Under 8
Ethan Li Male Under 10
Sophia Li Female Under 8
Jack Liu Male Under 12
Ismail Longia Zaidi Male Under 10
Yifan Luo Male Under 10
Kei Macabenta Male Under 8
Amaya MacDonald Female Under 12
Sanjith Madhavan Male Under 12
Rajat Makkar Male Under 12
Muthukaruppan Manickam Male Under 10
Johan Mathew Male Under 10
Mickey Maurus Male Under 10
Chinmyee Mayouran Female Under 8
Jianzhou Mei Male Under 10
Urbi Modhura Female Under 18
Kishan Modi Male Under 18
Shyam Modi Male Under 18
Mia Mouskos Female Under 8
Aditya Munshi Male Under 18
Anirudh Reddy Muppidi Male Under 8
Jan Murawski Male Under 8
Niranjana Narayanan Female Under 14
Sai Chinmayee Naresh Kumaar Female Under 12
Raghav Nayak Male Under 18
Benjamin Newton Male Under 10
Raghav Palanivel Male Under 10
Mya Pannu Female Under 10
Farhaan Pasha Male Under 8
Amya Hetal Patel Female Under 8
Kyle Pelling Male Under 12
Nestor Pento Male Under 10
Max Pert Male Under 10
Nina Pert Female Under 12
Natasha Pointon Female Under 10
Oscar Pollack Male Under 18
Lindsay Pyun Female Under 10
Ifan Rathbone Jones Male Under 18
Radha Ratnesan Female Under 12
Ranesh Ratnesan Male Under 14
Hiya Ray Female Under 12
Rion Ray Male Under 10
Rushdi Rosli Male Under 18
Bashar Rovezi Male Under 14
Oriana Rowe Female Under 18
Anika Roy Female Under 14
Shreyas Royal Male Under 10
Elias Ruzhansky Male Under 8
Muhammad Saad Male Under 10
Shahjahon Saidmurodov Male Under 14
Louis Salussolia Male Under 10
Margarita Sanchez Female Under 12
Manvith Sandhu Male Under 12
Shriya Sastry Female Under 10
Aron Saunders Male Under 14
Stakhey Sedykh Male Under 12
Josh Sharma Male Under 10
Mihir Sharma Male Under 10
Jude Shearsby Male Under 10
Anum Sheikh Female Under 14
Samia Zannat sheikh Female Under 14
Unnabh Shrestha Male Under 8
Anita Somton Female Under 18
Anwen Song Female Under 12
Alfred Soulier Male Under 8
Indy Southcott Moyers Male Under 12
Suyash Srikanta Prasad Male Under 12
Arnav Srivastava Male Under 12
Lilya Stewart Female Under 18
Boris Stoyanov Male Under 12
Viktor Stoyanov Male Under 18
Oliver Stubbs Male Under 18
Anusha Subramanian Female Under 10
Nivedita Suyal Female Under 12
Hetty Symes Female Under 18
Brian Tang Male Under 8
Adam Tarling Male Under 12
Sophie Annabel Thoresen Female Under 8
Matthew Timbrell Male Under 12
Judith Tomy Female Under 8
Georgios Tsagkarakis Male Under 10
Noah Ukingim Male Under 8
Tom Usharovsky Male Under 10
Shlok Verma Male Under 10
Julia Volovich Female Under 14
Alisha Vyas Female Under 12
Gavin Wang Male Under 8
Sophie Wang Female Under 12
Susie Wang Female Under 14
Abigail Weersing Female Under 14
Jonah Willow Male Under 18
Nicolai Woltery Male Under 14
Yuxuan Wu Male Under 12
Edison Xu Male Under 12
Kevin Ye Male Under 18
Samiksha Yerabati Female Under 8
Jacob Yoon Male Under 14
William Yu Male Under 8