Gigafinal 2018 Entries

Gigafinal 2018 Entries - as at 20th June 2018
First Name Second Name Gigafinal Age Category Gender MF qualified Comment
Maryam Abdelrahman Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
Dia Abdulrahim Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Nottinghamshire
MUHAMMAD ABDUR RAFAY Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Paniz Abivardi Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Norfolk
Dwiti Acharya Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Bristol
Kandara  Acharya Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Bristol
Adrian Adamiec Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Somerset
Henry Adams Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
William Adams Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Mercia
Amar Adatia Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Aden  Afrus Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex South
Nathan Agapito Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Warwickshire
Aarav Agarwal Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Aaryan  Agnihotri  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Akaash Agnihotri  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Milan Agrawal Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Barnet
Shivam Agrawal Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey West
Araf Ahad Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Monaf Ahad Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Amardip Ahluwalia Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Surrey East
Harman Singh Ahluwalia Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Staffordshire
Pahul Ahluwalia Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Rayan Ahmed Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Barnet
Yunus Ahmed Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire West
ZAID Ahmed Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
usman ahsan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire East and Manchester
Torran Ainsworth Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Flame Airikkala Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Surrey East
Gideon Akande Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Barnet
Robert AkeyaPrice Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Surrey East
Adam Akhtar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Dawood Alam Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Joseph  Alcock Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Staffordshire
Virgile Alexandre Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Rayyan Ali Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Shahvez Ali Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire East
Shahyan Ali Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Luke Allamby Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
Joseph Allan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Nottinghamshire
George Allen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Canterbury
Grace Allen Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Kent Tonbridge
Richard Allen Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Daniel Allsopp Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Nii Tettey AmasaAttram Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Sal Amato Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys West Anglia
Jay Ambadkar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Norfolk
Jonathan  Ambler Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys South Wales
Selikem  Amoako  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Oxford
Aarush Anand Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Jago Anderson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Milo Anderson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Nathanael Andrawos Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Ben Andrews Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Somerset
Lili Angus Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls West Anglia
Alexander Annesanti Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
David Ansell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Jenna Ansell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
MATTHEW ANSELL Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
Nikolas Antonakis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
Viktoria Antonov Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls North and West Yorkshire
Gregory Antonovics Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Qasim  Anwar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Finley Appleby Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Oxford
Toby Appleton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
George Archer Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Prabodha Ariyaratne Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Alexandra Arlachova Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Nottinghamshire
Matthew Armstrong Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Aarna Arora Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Middlesex South
Jheel Arora Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey West
Prachi Arora Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Northumbria
Prarthana Arora Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls West Anglia
Tashika Arora Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Oxford
Laurelle Asare Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Kent Bromley
Lordperseus Asare Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Alannah Ashton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Pennine
Jaime Ashworth Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Gloucestershire
Robert Ashworth Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Gloucestershire
Momina Asim Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Canterbury
Omeet Atara Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Surrey Central
Albie Atkinson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Matthew Atkinson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys South Yorkshire
Kiandra Au Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hertfordshire
Ben Aubury Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Bristol
Purba Audhora Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Essex
Bethany Austin Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Girls Somerset
Amir Awad Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Derbyshire
Daniel Ayoola Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire
Aiden Ayyalaraju Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Barnet
Gopal Ayyalasomayajula  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Sanjit Baber Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Surrey West
Eashan Back Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Benny Bacon Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Devon
Frankie Badacsonyi Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Hertfordshire South
Susmita Bade Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Berkshire West
Delara Badii Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Wessex
Maryam Badii Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Wessex
ABHIGYAN  BAGCHI Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Khushi Bagga Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls South Wales
Yash Bahalkar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Mansimar Baidwan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Staffordshire
Lawrence Baker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Tegen  Baker Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Sussex
Deeraj Balachandar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Haridhra Balachandar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Karam Singh Balaggan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Essex
AAKASH BALAJI Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Scotland West
Shwetika Balaji Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Scotland West
Aksara Balakumar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Scotland East
Akhilan Balasundaram Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Buckinghamshire
Sivasatyan Balasundaram Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Charlie Ball Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Hertfordshire
Katie Ball Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Hertfordshire
Anabelle Balmer Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Tonbridge
KUMAR BANERJI Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Michael Banks Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Sussex
Ishaan Bansal Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys West Anglia
Rushil Bansal Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Barnet
Benjamin Baranoff Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Worcestershire
William Barber Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Riya Aude BARBIERRAMAIAH Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Middlesex South
Wil Barham Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Edward Barker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Jack Barnes Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Lucas BarnettHarris Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Raphael Baron Cohen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Barnet
Edward Barratt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Wessex
William Barrett Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
William Barringer Allen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
esme bartlett Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Barnet
Samuel Bartlett Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Matthew Barton Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Sussex
Huggie Barwell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Zane Barznji Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Teesside
Zayn Bashar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey West
James Bashford Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Adam Bashir Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Toby Bates Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Avanish Batra Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Teesside
Ollie Baynes Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Scotland East
Sonny Beale Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey Central
Henry Beard Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Matthew Beaton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland East
James Beecroft Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
James Beirne Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
Ankita Belur Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Hertfordshire South
Aisha Benhamida Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Girls Cheshire East and Manchester
Jude Benhamida Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Cheshire East and Manchester
Mohammed Benhamida Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire East and Manchester
Nathan Benhamou Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Katya  Bennett Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Staffordshire
Max Bennett Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Sussex
Xavier  Bennett Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Somerset
Zac Bentley Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
James Benton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Lucas Berger Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Boys Nottinghamshire
Timon Bergmann Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Oxford
Katherine Berkes Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Surrey East
Angus Berney Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hampshire
Joshua Beukes Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Surrey East
Samuel Beukes Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Finley Beviss Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Somerset
Hilary Bexfield Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Hertfordshire
India Premjithlal Bhakaran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Richmond
rohan bhalla Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
Sridatta Bhamidipati Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
JOSH BHASKARAN Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Oxford
Roche Bhaskaran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Berkshire East
Pranjal Bhat Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Vyom Bhati Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Raees Bhatti Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Hertfordshire
Suwetha Bhavanandan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Warwickshire
Danny Biddlecombe Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Aanya Bilgi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Berkshire East
Radha Billore Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Berkshire West
Jesse Binmore Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Nuh Binsheraz Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Pennine
Freya Birch Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Pennine
samuel bird Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Timo Birke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Luke Birkett  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
HARRY BLACKBURN Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Lincolnshire
Ross Blackford Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Radimir Blacklock Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hampshire
Edward Blackwall Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
Jensen  BladdSymms  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Kit Blades Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Luna Bleyleben Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Henri  Blin  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hampshire
Sophia  Blin  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hampshire
Niamh Boddy Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Teesside
Jarlan  Bogolubov  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Adam  Bohn  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Barnet
Nefeli Bollinger Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Surrey East
Samuel Bolton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Teesside
HARSHITH BONAM Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northumbria
James Bonsall Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Surrey East
Varnu Yajnavalki Boora Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northumbria
Agasthya Boorgula Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Jacob Connor Boswell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Staffordshire
simeon bott Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Boys West Anglia
Samuel Boughton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Canterbury
Eve BoulterDolder Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Norfolk
Cormac  Bourne Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Middlesex Central
Serena  Bovey  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Devon
Finlay  BowcottTerry Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Warwickshire
Silas BowcottTerry Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Madison Bowden Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Essex
Emma Bowman Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Felix Bowman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Henri  Boyd Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Norfolk
William  Boyd Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Norfolk
Jasmine Bracken Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hertfordshire
Layla Bracken Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire
Lucy Bradbury Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Girls Sussex
Jennifer Bradescu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Surrey East
Dean Bradford Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Naomi Bradley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Aden Bradman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Eve Bradshaw Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Sussex
Lewis BrailsfordWiddowson Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Cody Braithwaite Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Cassian BrandrethStroud Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire West
James Branigan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
George Breckenridge Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Hector Breckenridge Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Essex
Luke Brennan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Callum Brewer Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Sussex
Niamh Bridgeman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls Cumbria, Lancashire and Mersey
Ciaran BrightleyDavies Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Kent Tonbridge
Alex Brimlow Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland West
Emre Bromhead Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
Daniel Brooke Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
Will Brough Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Tristan Broux Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Charlie Brown Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Edison Brown Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hampshire
Harry Brown Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Berkshire East
Michael Brown Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Berkshire East
Tom Brown Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Warwickshire
Hugo  Brown  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Isaac Brownlee Jones Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Staffordshire
Olly Bruce Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Teesside
Reuben Bruce Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Alex Bruckshaw Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Johann Bruhn Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Giulio Buanne Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Luca  Buanne Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Louis Buckland Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
CYRUS  BUCKMAN Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Kent Bromley
Sam Bucknell Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys North and West Yorkshire
Dino Buckwell Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Sam Burchett Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
ALEXANDER BURKE Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Joshua  Burke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Julian Burn Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Northumbria
Benjamin  Burniston Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Poppy Burns Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Somerset
Vashti Burns Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Kent Canterbury
Zeno Burns Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
George Burton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Alex  Butters Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Callum Butters Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Hertfordshire
William Butters Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Max Byrne Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Harris Byrom Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Isabella Caesar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls South Wales
Caleb Caleshu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Devon
Parker Caleshu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Devon
Max Camilleri Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Amani CampbellOkolo Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Surrey Central
Constantin  Campeanu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Bristol
Wolfie Caplan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Essex
Ben Carby Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Andrew Carden Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Nicholas Carden Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys North and West Yorkshire
Ava Carney Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Cheshire West, North Wales and Wirral
Jack Carr Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Thomas Carroll Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Noah Carter Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Rebecca Carter Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Middlesex Central
Tom CasadesusHall Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Mercia
Nikolai Cassar Delia Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Darcy Casserly Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Cheshire East and Manchester
George Cassidy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Mae Catabay Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Essex
David Cazac Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Tonbridge
Sebastian Cazac Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Dante Cencelli Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Roxolana Chaban Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Bromley
Pranav Chadda Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Northumbria
Jasmine Chahal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Sriram Chakka Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Ethan Challoner Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Rocco Chalmers Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland East
Shay Chalton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Vyom Chamaria Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Sebastian Chambers Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Teesside
Lucus Chan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Pennine
Anterpreet  Chandan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Manoj  Chandar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Hampshire
Mansa Chandar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Berkshire East
Samuel Chandra Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
Ben Chang Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Cameron Chapman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Luke Chapman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Freya  Chapman  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Samuel Chappell Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Oxford
eesa chariwala Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Harry Charlton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Jamie Charters Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex South
Leo Chatterjee Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Suryanshu Chatterjee Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex Central
Imran Chaudhry Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Lincolnshire
Dwaipayan Chaudhuri Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Barnet
Harry Chauhan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Pranay Chauhan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Hertfordshire South
AARAV CHAVAN Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Zunairah Chawdhary Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Berkshire West
Jackson Chen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
Kevin Shuo Chen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
Martin Yaoming Chen Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Jonathan Cheung Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Essex
Simon Cheung Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Shivank Chhabra Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire East
Vivaan Chhabra Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire East
Ben  Chojnowski Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Norfolk
SHIVEN CHOKSHI Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
HANSEN CHOONG Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire South
YUBO CHOONG Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire South
Rohan Chopra Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
Adil Choudhury Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey Central
Akil Choudhury Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire East
Anish Choudhury Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys South Wales
Aqif Choudhury Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Hertfordshire East
Ava Grace Choung Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls South Wales
James Alexander Choung Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Derbyshire
George Chowdhury Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Wessex
Hari Chowdhury Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Wessex
Oliver Christian Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
James Christie Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Chiaran Christyselvarajah Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex South
Daniel Chung Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Samuel Chung Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Derbyshire
Alexander Cimurs Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Alexia Clancy Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Pennine
Austin Clancy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Daniel Clark Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Buckinghamshire
Holden Clark Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Stevie Clark Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Cassian Clarke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Connor Clarke Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
George Clarke Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire South
Niall Clarke Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Hertfordshire South
Henri Clarkjenkins Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Bristol
George Clarkson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Aisha Clavet Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Somerset
Ben Clayton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Teesside
Eleanor Cleverley Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Girls Gloucestershire
Thomas Cleverley Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Gloucestershire
Elodie Coebergh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Surrey East
Ariel Cohen Klimovich Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Felix Coker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Adair Cole Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Derbyshire
FREDDIE COLEMAN Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Anna Collins Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Somerset
Ben Collins Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Wessex
Matthew Collins Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Isaac Collis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Buckinghamshire
David Collyer Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Rory Conner Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Derbyshire
Bruno ConnollyEich Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Ziggy Conradi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Adam Cook Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Lincolnshire
Amber Cook Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Suffolk
Corey Cook Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Grace Cook Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Bristol
Joshua Cook Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Oliver Cook Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Staffordshire
oscar cooke Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Bristol
Cameron Cooper Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Finian Cooper Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Gloucestershire
Isaac Cooper Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Joseph Coppin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys West Anglia
Zachary Corbett Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
lorenzo costantin Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Alasdair Cottee Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Noah Coulman Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Teesside
Henry Courts  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hampshire
Noah Cowlishaw Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Ben Cox Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Boys Lincolnshire
Lucian Cox Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Lincolnshire
Madison Cox Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Toby Cox Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Lincolnshire
George Crawford Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
Samuel Cray Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Jacob Crichton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
Luke Crittenden Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Hertfordshire
Toby Crittenden Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Hertfordshire
Ethan Crook Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Ben Crosby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Joshua Crosby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Peter  Crosby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Lexi Cross Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Nottinghamshire
Samuel Cummins Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Somerset
Elena Currah Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Giovanni Currah Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Luca Curry Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Pennine
Larissa  Cuthbert  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hampshire
Gruff Daffyd Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys South Wales
Cai Dafydd Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys South Wales
Freddie  DaleHickey Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Mercia
Lilia Daley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls South Wales
Alexander Dalgliesh Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Scotland East
James Dalgliesh Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Calum  Dall Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Joseph Dalton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U17 Boys Northumbria
Patrick Damodaran Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Tonbridge
Nykyta DAmore Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Thomas  Dan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Antony Dane Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Middlesex South
James Dane Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Middlesex Central
SHARON DANIEL Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Girls Cheshire East and Manchester
Arthur Dannatt Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Norfolk
Frederick Dannatt Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Norfolk
Sridatta  Dantu Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Jonathan Darwood Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Mercia
Devorshi Das Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Avyukt  Dasgupta Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire East
Noor Datoo Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Alexander Datson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Ishan Datta Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire East
Charlie Davenport Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Annabel Davenport  Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls North and West Yorkshire
Ciaran Davidson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Northumbria
Laura Jean Davidson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Girls Berkshire East
Bryn Davies Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Iris Davies Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Kent Canterbury
Jacob Davies Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Merlin  Davies Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Violet  Davies Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Kent Canterbury
Annelie Davis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Hampshire
Kayla Davis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hertfordshire South
Luke Davis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Millie Davis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Sussex
Oscar Davis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Ruby  Davis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Jacob Davison Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Norfolk
Daniel Dawson Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Norfolk
Joshua Dawson Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Norfolk
Poppy  DawsonBest Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Nottinghamshire
Freddie Day Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Ceren Dayan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Wessex
Camilla  De Luca Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls North and West Yorkshire
Tara  De Silva Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Staffordshire
Jael de Sousa Muachikape Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Boys North and West Yorkshire
Matthew Deacon Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Nicholas Deacon Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hampshire
Gabriel Deblanc Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex South
Rudra Debnath Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Indula Dedigama Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Suffolk
James Deeke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Oxford
Daylan DeenWilliams Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Northumbria
Sacha Dent Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Diya Desai Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey East
Nilomi Desai Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Sussex
Dhruv Deshpande Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Bromley
Aryan Devarakonda Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire East and Manchester
Aayush Dewangan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire West
Rohan Dey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Annabella Dhanani Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Richmond
Arran Dhanda Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire East
Yash Dhasmana Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Zara Dhorne Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Mercia
Carolina Di Cecio Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Middlesex Central
Filippo  Di Conno Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Richmond
Mustapha Dia Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Pennine
Elis Denele Dicen Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Warwickshire
Imogen Grace Dicen Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Girls Warwickshire
Ruby Dickenson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Gloucestershire
James Dicker Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Surrey Central
Joshua Dillon Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
Vincent Dinh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
William  Dixon  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Maxim Dobrynin Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Northern Ireland
Joe Dobson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Scotland East
Oliver Docwra Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys North and West Yorkshire
Toby Dodd Northern Gigafinal - 15th July 2018 U17 Boys North and West Yorkshire
alexi  doganis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Essex
Herc Doganis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Vlad Dokuchaev Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey West
Kristin Marie  Domingo Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Oxford
Marco Domingo Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Oxford
Orla Dorman Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Kent Bromley
Leo Dormon Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Leah Douglas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Sussex
Oliver Downey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Taylor DowneyJones Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Lucas  Downing Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Donnacha  Doyle Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Oxford
Nathan Drake Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Thomas Drummond Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey West
Finlay Dryburgh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
Jake Duff Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Sean Duffy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Torridon Duffy Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Aarav Duggal Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex Central
Aarushi Duggal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey West
Dhruv Duggal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Surrey West
Denis Dupuis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Clment  Dusserre Cordonnier  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Buckinghamshire
Danylo Dutchak Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Joshua Dyer Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Gloucestershire
Toby Eaves Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Bryony  Eccleston Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Cumbria, Lancashire and Mersey
Rowan  Eccleston Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Samuel Edwards Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Cornwall
Eric Eedle Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Kent Tonbridge
Sofia El Bachir Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Surrey East
Yacine El Bachir Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Surrey East
Daniel Eley Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Pennine
Max Elgar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Warwickshire
Lewis Elliott Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Nathalie Endemann Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Xavier Ensum Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Jacob Epstein Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Madhav Eradi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Jack Esiri Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Elena Ethelontis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire South
Benjamin Eubank Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Oxford
Scott Eubank Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Oxford
Edward Evans Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys North and West Yorkshire
Esmae Evans Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Wessex
Lucie Evans Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Worcestershire
Maximillian Evans Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Travis Evans Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Middlesex South
Lee Evers Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
maria  eze Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Girls Bristol
Paul Fabian Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Suleman Fahd Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Scotland West
Nicholas Fanourakis Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Arman FarahiFar Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Aleksandar Farmah Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Vincenzo Fazio Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
Atticus Fear Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Kent Tonbridge
Lavinia Fear Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Logan Fear Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Surrey East
Veronika Fedorova Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Oxford
Billy  Fellowes Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Jennifer Feng Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Scotland East
Jonathan Feng Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland East
Andrew Fenn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Staffordshire
Lilly Ferguson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Cheshire West, North Wales and Wirral
Munir Ferhat Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Luca Ferreiro Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
Charlie Ferris Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey West
Ella Field Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Teesside
Doris Fields Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Somerset
Ernie  Fields Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Somerset
Lawrence  Fields Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Somerset
James Finch Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Surrey West
Daniel Finn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Sussex
Elizabeth Finn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Sussex
Matthew Finn Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Thomas Finn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Sussex
Sam Fisher Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
MAYA FITZHARDINGE Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Kent Bromley
Owain Fitzsimmons Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Cornwall
Jacob Flax Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Nicholas Flax Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Sophie Flax Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Leo Fleet Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Elodie Fleming Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Cheshire East and Manchester
Seren Fletcher Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Cheshire West, North Wales and Wirral
Ewan Flynn Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Farrell Khoi Tza Foo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Yasmin Forbes Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hampshire
Conor Ford Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
IZAAK FORD Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Bristol
Jamie Fordyce Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland East
James Forster Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U18 Boys Hampshire
William Foster Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Oona FosterAmienne Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Norfolk
Holly Fowkes Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Northamptonshire and Leicestershire
Emma Fox Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Hertfordshire
Ishana Fox Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Bromley
Nancy Fox Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Nottinghamshire
Joshua Francis Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Boys Gloucestershire
Rowan Fraser Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Gloucestershire
Adrian FrazierKim Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Kent Bromley
Aaron Freddy Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Luke Freeman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Marcus Freeman Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Kelvin Frempong Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Essex
Benjamin Frewer Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Henry Fry Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
William  Frydland Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire East
Charlie Fryer Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Ethan Fulton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Scotland West
Marcus Fung Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Pennine
Ankit Gaekwad Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
William Gage Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Bristol
Veer Raj Gali Sanjeev Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Bristol
Edward Gamble Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hampshire
Adarsh Arun Ganeshbabu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Berkshire East
Vibha  Ganotra Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey West
Lettie Ganyushin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Middlesex South
Luke Garner Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Hertfordshire
Maximilian Garner Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Oli Garrett Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Thomas Gascoyne Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Oxford
Itamar Gate Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
Sen Gatenby Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Scotland East
Tanvi Gatne Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Berkshire West
Daniel GazeraniLopez Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Sohum Singh Gehlote Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Lucy George Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Kent Bromley
lukas georgiou Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Morvin Gera Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Ivan  Gerasimenko Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Cornwall
Kabir Arjun Ghosh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex Central
Arun Gibbons Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
James Gibbs Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Devon
Alexander Gilbert Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Harri Gilbert Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys South Wales
Amraaj Gill Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Arjun  Gill Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Harman Gill Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Northumbria
Harry Gill Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Joshan Gill Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Riya Gill Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Kent Bromley
Kobe Gilmore Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hampshire
Samuel  Gilmore Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire South
Charlie Gilson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland East
Wyatt Girling Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Teesside
Sophie Marie Glover Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Maxim Godber Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Middlesex Central
Benjamin Godfrey Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Bristol
Lowenna Godfrey Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Sussex
Sam Godfrey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Aadi Goel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Barnet
Armaan Gogia Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Nottinghamshire
Gajan Gogulen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Aryan Gohil Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Alex Golding Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Hampshire
James Golding Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
James Golding Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Boys Hampshire
William Golding Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hampshire
CHARLIE GOLDSMITH Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Henry Goldsmith Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys South Wales
Max goldsmith Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Alexis Gomez Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Warwickshire
Javier Gomez Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Daniel Goodlad Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
Rachel Goodlad Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Hertfordshire
Stephen Goodlad Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Frederick Gordon Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Scotland East
Shivum Gordon Shah Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Maximilian GordonTill Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Oxford
Alexander Gore Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Daniil Goriainov Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
Conor Gorman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Charles Gould Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Staffordshire
Rupert Goulding Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Gloucestershire
Adavya Goyal Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Cassie Graham Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Girls Sussex
Nolan Graham Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Bristol
Phoenix Graham Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Essex
George Grainger Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Hertfordshire
Dominique Granger Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Essex
Jimmy Grant Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire East
Alex Gray Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Teesside
Edward Gray Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Matthew Gray Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Surrey Central
William Gray Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Oliver Green Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire East
Toby Green Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Vinicius Greene Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Owen Gregson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Patrick Grey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Harry Grieve Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Berkshire East
Willow Griffith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Richmond
William Griffiths Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Ryan Grogan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
Filip Gromic Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Somerset
Emma Groot Wassink Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Barnet
Leon Groot Wassink Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Kameron Grose Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Berkshire East
Robert Grozea Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Warwickshire
Mykhailo Gryva Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Eric Guest Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
Anuraag Guha Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Chirag Guha Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Nottinghamshire
James Guite Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Sudhamshu Gummadavelly Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire East
Dyansa Gunatilake Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Bristol
James Guo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Megha Gupta Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Barnet
Raj Gupta Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Vedanth Gurukondala Manohar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
William Guthrie Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Johan Hackman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Canterbury
Ned Hafner Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Benjamin Hall Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey West
Jack Hall Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Norfolk
Zakarya Hamcherif Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Gloucestershire
Adam Hamid Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Oxford
Melissa Hamilton Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hampshire
Benjamin Hammond Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Richmond
Oliver Hammond Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Gloucestershire
Yichen Han Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
Leela  Hancock Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Cornwall
Freddie Hand Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Kent Tonbridge
Thomas Hands  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Thomas Hanford Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Barnet
Euan Hanna Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Sussex
Rufus Hanna Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Abigail Hannan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls Lincolnshire
Kiki Hanreck Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Middlesex Central
Eleanor Hapeshi Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Girls Gloucestershire
Chiba HaraEzeugo Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Narita HaraEzeugo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Shamal Harave Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Emma Hardcastle Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Sussex
Sophia Hare Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Buckinghamshire
Daniel Hares Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Somerset
Ashwina HariaSkuse Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Buckinghamshire
Rajesh HariaSkuse Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Buckinghamshire
Ben Harkness Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Oxford
George Harman Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Pennine
Cameron Harrington Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Callum Harris Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Finn Harris Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Rudy Harris Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire East
Blake Harris  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Northern Ireland
Dexter Harris  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northern Ireland
George  Harrison Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Isaac Harrison Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire East
Myles Harrison Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Devon
SAMYAK HARSHA BAGUR Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex Central
James Hartman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Scotland East
Benjamin Harvey Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Robbie Hatch Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Mika Hatem Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Bromley
Marianne Hauer Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Girls Oxford
George Hawke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Bristol
William He Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Warwickshire
Georgia Headlong Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Wessex
John Joseph  Healey  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Lincolnshire
Tom Heard Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Oliver Hecker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Bristol
Alec Hedger Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Timmy Hedger Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Peter Henderson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Berkshire East
Cameron Henry Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Worcestershire
Nicholas Herbert Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Scotland East
Alexander Hertog Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Berkshire West
Archie Hewitt Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Mercia
Leo Hewitt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Zulfi Heydon Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Buckinghamshire
Noaz Heymann Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Naila Hidouci Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Bristol
Wassim Hidouci Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Bristol
OLIVER HIGGINS Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Steffan Hilmy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Alex Hird Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
Joe Hirst Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Staffordshire
Finley Hitchings Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Gloucestershire
Aaran Hitschmann Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Berkshire West
Tom Hives Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Caitlin Ho Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey Central
Mercedes HobkirkCapps Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Girls Gloucestershire
Kenneth Hobson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Sebastian Hoccom Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys South Wales
Mark Hodovanets Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Gabriella Holland Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Girls Hertfordshire
Nicolas Holland Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Tessa Holland Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Tonbridge
Sam Hollands Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Staffordshire
Alex Hollingworth Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Pennine
Zoe Holloway Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey Central
Seongmin Hong Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Oxford
Elliott Hookway Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Adnan Hoosein Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Mariam Hoosein Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls South Wales
Owen Hopkinson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Lincolnshire
Lucy Hopkirk Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Jamie Horley Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Robert  Hornby  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Oxford
Toby Horrill Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Will Horsford Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Canterbury
chirag hosdurga Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Bristol
Rawal Hothi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Elisabeth Houlihan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Oxford
Senan HowdenJones Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Somerset
Tom  Howeson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hampshire
Alexander Howett Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Worcestershire
Ralphie Howett Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Worcestershire
Jacob Hoyes Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Somerset
Yumo Hu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Worcestershire
Vera Huang Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey West
Yingning Huang Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Ioannis Hudson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Sonny Hudson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Gwilym Hughes Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Pennine
Milly Hughes Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Somerset
Oliver Hughes Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Owen Hughes Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys West Anglia
Tobias Hughes Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Isabella Hull Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Iben Hullah Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls Bristol
Archie Humphrey Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Tom Humphreys Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Angharad Hunt Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Scotland East
Osian Hunt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Scotland East
Tomos Hunt Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Scotland East
Cooper HuntSharp Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey West
Joseph Hurst Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Nottinghamshire
Kate Hurst Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Nottinghamshire
Adam Hussain Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Devon
Ehsan  Hussain Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Worcestershire
Haaris Hussain Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Worcestershire
Moataber Hussain Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Shamaila Hussain Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Devon
Ittamar Idan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Tani Idan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Luca Idle Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire South
Semilore Ihimoyan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Barnet
vesela ilieva Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls North and West Yorkshire
Alfredo Imbimbo Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Worcestershire
Zara Iqbal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Surrey West
Irfan Adam Irwan Shahrin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire South
Ruairi Isaacs Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Surrey East
Peter Isaksen Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Berkshire East
Benji Ishikawa Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
mohammed aayan ismail Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Kent Bromley
Eliya Istari Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Taisei Ito Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Tilak Ittigi Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Bristol
Austin Ivan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex Central
Sriya Iyengar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Barnet
Ananth Iyer Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Middlesex Central
Sanjay  Iyer Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Benjamin Jaberansari Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Daniel Jaberansari Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Mercia
Arabella Jackson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls West Anglia
Jamie Jackson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
Julius Jackson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys West Anglia
Edward  Jackson  Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cheshire East and Manchester
Abhi Jadav Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Dhruv Jagannathan  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Gautam Jain Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Boys Middlesex Central
Alexander Jamieson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire South
Nicholas Jamison Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Sai Joyshri Janaki Deepakumar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Jonathan JativaCalle Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Nadia Jaufarally Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Essex
Ayaan Javaid Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Barnet
Alee Javed Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Zain Javed Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Nottinghamshire
Harshita Jayanthi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Richmond
Shravan Jayaprakash Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Tarannum Jayaswal Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
Oliver Jenkins Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Somerset
Tommy Jennings Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Emily Jensen Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Somerset
Matthew Jepson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Northumbria
Ugas Jeyakanth Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Surrey East
Joshini Jeyaprakash Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Girls North and West Yorkshire
Clement Jin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Oxford
Asha Jina Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Girls Hertfordshire
Taran Jina Southern Gigafinal - 1st July 2018 U18 Boys Hertfordshire
Raina Jithendra Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Surrey West
Risha Jithendra Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Surrey West
Harry  Jobson  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Amraya Kaur Johal Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Staffordshire
Amrissa Kaur Johal Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Girls Staffordshire
Gyaan Johal Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Jay Johannesson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Adam John Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Suffolk
Amy John Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Suffolk
Gethin John Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys South Wales
JOSHUA JOHN Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Zoe Johnson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Essex
Alexander Johnston Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Theodore Jones Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Augustas Jonikas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Ritik Jose Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Rayan Joseph Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Pratyush Joshi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Berkshire East
Archie Joy Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Warwickshire
Linards Jurisons Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire West
Joann Jyothish Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Karthik  Kalaiarasan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
AbdurRaheem Kalam Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire South
KOBY KALAVANNAN Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Boys Surrey Central
THARUNI KALAVANNAN Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey Central
Taufik  Kamal Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northern Ireland
Krisha  Kamat Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Tonbridge
Ameya Kamath Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Gaurav Kamath Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire West
Toby Kan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Gloucestershire
Maia Kanagaratnam Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Warwickshire
Anirudh Kandikattu Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Siya Kantaria Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Middlesex South
Maya Kapila Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Surrey East
Anant Kapoor Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Aryan Kapoor Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey Central
Eugenia Karas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Middlesex South
Ibrahim Karim Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire
Noah Karlsson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Tommy Karpanos Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys West Anglia
Kaynen Karunasena Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Hannah Kassam Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hertfordshire
Amaan Kassey Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Hertfordshire
Eesha Kaur Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hampshire
Muneet  Kaur Khera Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
Eloise Kay Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Sussex
Max  Kaye Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Devon
Kevin Ke Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys West Anglia
Tom Keast Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys North and West Yorkshire
Joshua Keay Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Devon
Gabriel Keech Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Somerset
Lana Keene Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Kent Tonbridge
William Kelsall Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Mercia
Cecilia Kendall Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire East
Peter Kendall Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire East
Daniel Kenny Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Oxford
Emir Jack Kenrick Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Rowan Kent Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Suffolk
Adam Kerbel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Sasha  Kerbel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Rowley Kerr Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Suffolk
Rahul Kesevan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Berkshire West
Kennan Kesterson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Jacinta  Khadouri Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Middlesex South
Amal Khan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Worcestershire
ibrahim khan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland West
Kian Khan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Raafey Khan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Rayyan Khan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Sana Khan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
zayd khan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland West
Jainam Khandhar  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Anika Khare Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Northamptonshire and Leicestershire
Kaavyanjali Khare Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Richmond
ROHAN KHASHU Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Mahd Khwaja Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cheshire East and Manchester
Ana Kikovic Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire West
Isaac Kim Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Suffolk
Daniel Kimber Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire
Nathan Kimber Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Arthur King Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Natasha King Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Sussex
Yuvraj King Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Tomas King Bravo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
James Kingham Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Thomas Kingsley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Matilda  Kipling Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
nathan kippen Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Andrew Kirby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Blaze Kirby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Rivah Kirby Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Kent Bromley
Isaac  Kirwan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Sam kitching Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Efe Kitis Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Cheshire East and Manchester
Dominic Klingher Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Barnet
Henri Knedel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Somerset
Asta Knight Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Derbyshire
Pauly Knight Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Joshua Knott Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Somerset
Peter Koiza Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys West Anglia
Alex Kolesnikov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Advika Konala Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Dehong Kong Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
Emma Kong Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls South Wales
Anton Kopanitsa Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys West Anglia
Alexander Kopp Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Monika Koppuravuri Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Girls Buckinghamshire
Shrihan Koppuravuri Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Yashaswar Kotakadi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
Patrik Krajci Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys South Yorkshire
Nicholas Kram Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Maksim Krasnov Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Cristina KringeCarri Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Scotland East
Abhinav Krishnan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Worcestershire
Alexander Kroening Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Oxford
Siri  Krznaric Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Buckinghamshire
Felix Kuang Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Karan Kukreja Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Vihaan Kukreja Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Surrey East
Aarush Kulkarni Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Arnav Kulkarni Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Sai Kumaar Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Northumbria
Ishan Kumar Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Sanjit selva Kumar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex South
Siddhansh Kumar Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Soham Kumar Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Berkshire East
seylon kumaran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Middlesex Central
Rayan Kunnummal Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Worcestershire
Milan Kustos Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Mira Kustos Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Cheshire West, North Wales and Wirral
Andrey Kuznetsov Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys West Anglia
Thomas Kvam Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Toby  Lacey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Toluwalade Laguda Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Suffolk
Jack Lai Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Lucy Lai Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Sussex
Amy Lake Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Somerset
Jonnie Lake Coghlan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Leila Lakha Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Oxford
Tvisha Lakshmeesh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Berkshire East
Isaac Lam Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Luc Lam Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Edward Lamb Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Teesside
Frederick Lamb Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Ethan Lancaster Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Pennine
marshall lancaster Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Matthew  Lander Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Michael Landon Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Northumbria
Rowan Lane Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Mercia
Marton Lange Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire East and Manchester
Henry Langford Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Ethan  Langridge Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Krystian Latham Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Olga Latypova Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Essex
Alison Lau Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hampshire
Aywin LAU Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
William Lau Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Frankie Lawson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Suffolk
Thomas Lawson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Evan Layton Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Andrei Laza Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex Central
Samuel Leakey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey West
Alexander Lebedev Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Alexis Lecourt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Jack Lee Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Wessex
Jinwoo Lee Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Northumbria
Kadie Lee Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Bristol
Minho Lee Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
William Joseph Lee Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Alexander  Leith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Archie Lentzos Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
ALEKSI LEWIS Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Evan Lewis Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Jai Lewis Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Staffordshire
Ethan B. Li Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Jixuan Li Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Essex
Joshua Li Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Sussex
Chelsea  Liang  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Scotland East
Marshall  Liang  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Scotland East
Andy Lin Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Harry Lincoln Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
James Lindquist Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey Central
Elizabeth  Lindqvist Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Surrey East
Thomas Lindsay Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Samuel Lindsten Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Kaushik Linga Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
ALEXANDER LINTON Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
Olivia Lisowski Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Middlesex Central
Findlay Lister Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Essex
Amy Little Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Norfolk
Maxim Litvinenko Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
hongyan liu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Berkshire West
Jack Liu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Somerset
Joshua Liu Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
William Liu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey Central
Alexander  Lloyd Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Daniel  Lloyd Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Griff Loffhagen Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Gloucestershire
Rhys Loffhagen Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Oxford
Yvan Lokhmotov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Jonah Long Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Shuo Zhen Long Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Ismail LongiaZaidi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Daniel Longley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Hidde Lootens Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
Eric Lorimer Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Devon
JAMES LOVE Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hampshire
oscar  lovell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Somerset
Lewis Low Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Surrey East
Hamilton Lowdell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Suffolk
Lucy Lowe Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Pennine
James Lu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Kevin Lu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Pip Lucas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Buckinghamshire
Elsie Luna Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Lincolnshire
Yifan Luo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
Archibald Lusted Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys North and West Yorkshire
Aish Lutchman Singh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Girls South Wales
Vedant Lutchman Singh Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Mercia
Indra Luthia Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Oxford
Joshua Ly Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
George Lyall Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Norfolk
Robert Lynch Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Rory Lynn Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Joseph Lyons  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire
Sixian Lyu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Jack Ma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Kei Macabenta Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire West
Paul MacCarthy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Amaya MacDonald Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Middlesex South
Ciaran Macdonald  Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Hugo Machado Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Alfred Macmillan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Worcestershire
Annabel Macmillan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Mercia
Sanjith Madhavan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland West
Tanmay Madhusudhan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Hideaki Maeda Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
James Maffitt Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Nathanael Magno Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Jamie Magrath Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Lucy Magura Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Surrey West
Anmol Mahajam Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Surrey East
Finn Maher Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Luke Maher Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Ihsaan Mahmood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Teesside
Layla Mahmood Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Shoronya Majumder Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey Central
Rajat Makkar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire East
Vibha Mali Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire West
Ornela Mallick Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Cornwall
Niall Maloney Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Pratyush Manchandia Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Maanvi Manchineni Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Northumbria
Tanvi Manchineni Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Northumbria
Jaya Mangat Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey Central
Muthukaruppan Manickam Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Wessex
Thenral Manimaran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Berkshire West
Lev Mann Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Partheev Manoj Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Ella Marcon Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Richmond
George Maroulakis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Sebastian Marsh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
LIAM MARSHALL Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Teesside
Joshua Martin Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Staffordshire
Thomas Martin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
TOBY MARTIN Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Suffolk
Flynn Martins Bradbury Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Derbyshire
James Masacorale Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Oxford
Aarav Massey Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Abhav Massey Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Johan Mathew Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Surrey West
Kivin Mathurangan  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Buckinghamshire
Magilithi  Mathurangan  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Buckinghamshire
Emily Maton Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Middlesex Central
Kingsley Matthews Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Ryan Matthews Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Tomas MatthewsAsensio Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Derbyshire
Mickey Maurus Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Luke MaxwellScott Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Middlesex South
Ted Mayne Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Max  McAndrew Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Buckinghamshire
Rory  McAndrew Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Aengus McBrinn Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Conall McBrinn Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Isadora McCarthy Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Barnet
Rohan McCauley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Surrey East
Declan McClelland Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Kieran Mccleverty Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Buckinghamshire
Matthew McConnell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hampshire
Hamish McDonald Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Scotland West
Ruaridh McDonald Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland West
Anne McDowell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Scotland East
Aaron  McEntire Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Huxley McEntire Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Harriet  McIlwaine Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls Norfolk
Tate McKenzie Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Rosie McKie Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Middlesex South
Charlie McKinnon Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
Murdo Mclaurin  Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Scotland West
Fin McLean Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Robbie McLean Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Rory McLean Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys West Anglia
Maya McMahon Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Sussex
Evan McMullan  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Devon
Jojo McSweeney Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Barnet
Andrew Meah Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys West Anglia
Kaveer Mehta Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire South
Mahi  Mehta Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Northumbria
Sophie Mehta Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Derbyshire
Sahil Mehta  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Jianzhou Mei Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys West Anglia
Jessica Mellor Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Berkshire East
Hanzhi Meng Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls North and West Yorkshire
Isabelle Merriman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Surrey Central
Keira Merriman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Surrey Central
Max Merriman Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Surrey Central
Swara Mevcha Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Staffordshire
Jasper Michael Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Gloucestershire
Lilijana Mickovski Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls West Anglia
Oscar MidgleyCarver Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Kajus Mikalajunas Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Elliot Miles Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Wessex
Evan Miles Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Jasper Miles Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Kai Miller Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Kiyan Miller Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Samuel Miller Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Arthur Millington Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Ollie Mils Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Pennine
Amritansh Mishra Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Pennine
Tarun Mistry Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Barnet
Austin Mitchell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
James Mitchell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Michael Mitchell Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Wessex
Solomon Mitchell Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Hemali Mittal Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Warwickshire
Yuvam Mittal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Berkshire East
Alexander  Moat Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Mercia
Urbi Modhura Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Essex
Shaya Moeini Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Warwickshire
Ahmed Mohammed  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Norfolk
ALAN MOHAN Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Northumbria
Arun Mohindra Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Northumbria
Archie Moir Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Roman Mokhovik Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Devon
Toby MonteiroHourigan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Noah MonteiroPaiva Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Nithin Moodley Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Worcestershire
James Moody Southern Gigafinal - 1st July 2018 U18 Boys Berkshire East
Charlie Mooney Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northumbria
Molly Moran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Cornwall
Bhavik More Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
James Moreby Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Boys Northumbria
Grace Morgan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey East
Josh Morgan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys South Wales
Gaku Mori Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Hampshire
Kai Moroz Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland East
Michael Moroz Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland West
Jake  Morris Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Mercia
William  Morris Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Alice Morris Dawson Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls South Wales
Miles Morris Dawson Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Jo Jo Morrison Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Matthew Morrison Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Jesse  Morrissey Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Somerset
Sami Mortazavi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Richmond
Nyo Mottengad Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Gloucestershire
John MoughtinLeay Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Derbyshire
Grace Moulton Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hertfordshire East
Jolnar Moussa Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Surrey Central
Lawrence  Moustafa Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
Georgia Mowat Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Dominic Moynihan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Worcestershire
Sasha  Mukhtyar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Norfolk
Jay Mundray Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Bristol
Lydia Munn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Sussex
Archie Munro Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
ADITYA MUNSHI Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Nottinghamshire
Aryan Munshi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Scotland West
Anirudh Reddy Muppidi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Barnet
Jan Murawski Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Oxford
Pawel Murawski Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Oxford
Rafael Murray Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Nottinghamshire
Rakshaivishnu Muthusamy Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Derbyshire
rithvik muthuvelu Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Lara Mydlar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Richmond
Maanav Nagda Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex South
Cillian Nagy Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
arjun nahal Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Shrish Nair Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Teesside
Kazumasa Nakano Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Middlesex Central
Chandrahas Nalabotu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Worcestershire
Viswamedha Nalabotu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Worcestershire
Niranjana Narayanan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Devon
Abi Narenthiran Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire West
Haris Naser Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Nakul Nataraj Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Buckinghamshire
Kiyaan Nathoo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Ayesha Naushahi Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Warwickshire
Zain Naveed Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Cheshire East and Manchester
Raghav Nayak Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Middlesex Central
Benjamin Ndukwe Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
George Neale Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Sussex
Jack Neale Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Benjamin Needham Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Northumbria
Daniel Needham Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Northumbria
Nived Neelakandan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Henry Neenan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
Tom Newns Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Calum Newton Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys South Wales
George Newton Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Benjamin  Newton  Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
George Ng Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Joseph Ng Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Nathan Ng Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Devon
Samarth Nidumolu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys South Wales
Mikolaj Nieckarz Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Alexander Nikolov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Beatrice Norbury Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Gloucestershire
Kartik Nori Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Richmond
Sarthak Nukalapati Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Anwulika Obi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Kent Bromley
Vivian Obi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Kent Bromley
Robert OCallaghan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Kian OFarrell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Julie Oh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Hertfordshire
George Oliver Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Teesside
Lara Omidvar Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls South Wales
Luca Orlandi Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Richmond
Harrison Orme Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Eden Oshri Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Ferdinand Otto Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Cem Ozdemirciler Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Deniz Ozdenoren Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Chinmay Padiyar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Wessex
Arthur Page Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
Anay Pai Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Rohan Pal Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Minakshi PalatMeethale Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Teesside
Mayank Palav Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Wessex
Francesco Palazzesi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire East
Paul Pallan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys West Anglia
Devansh Panda Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Twisha Pande Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire East
Shona Pandey Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Norfolk
Aaryan Pandit Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys South Wales
Indira Pandit Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Somerset
SAMEEKSHA PANGOTRA Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Aman Parekh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Bradley Parfitt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys South Wales
Naavya Parikh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Richmond
Yashvi Parikh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Middlesex South
Frankie Parker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Teesside
Henry Parker Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Teesside
Oskar Parker Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Max Parkhouse Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys North and West Yorkshire
Sam Parry Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Cheshire East and Manchester
Rohan Pasari Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Canterbury
Shaun Pasari Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Kent Canterbury
Eshaan Pasha Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Farhaan Pasha Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Darcy Pashley Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Norfolk
Aaran Patel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Hertfordshire South
Amya Patel Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Hertfordshire East
Aran Patel Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Middlesex Central
Caelan Patel Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Ishan  Patel Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Keatan Patel Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Khush Chirag Patel Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Middlesex Central
Krishan  Patel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Staffordshire
Krrish Patel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex South
Madhav Patel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Nayan Patel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire East
Rohan Patel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Sen Patel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey East
Tia  Patel Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Hertfordshire South
Dhruv Patel  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex Central
Shivam  Patel  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Staffordshire
Zain  Patel  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex Central
Dylan Paterson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Rajiv  Pather  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
Nishad Patkar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Hugo PatonFreeman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Somerset
Carlos PattersonNavarro Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Mercia
Ethan Pattinson Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Northumbria
Khushal Pattni Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire
Aarv Paul Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Devon
Aditya Paul Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Aishani Paul Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Girls Teesside
Hannah Paul Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls North and West Yorkshire
Zachery Paulsen Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Anton Pavlov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Benjamin Pearce Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Miles Peckham Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Daniel Peel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Hugo Pelkonen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Kyle Pelling Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire East and Manchester
Arthur Pender Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Wessex
Tristan Pender Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Ashika Pennadam Shahameeran Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls South Wales
alex pepere Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Benjie Perry Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Norfolk
Hayden Perry Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Norfolk
Andreas Petcov Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
Nichiforos Petcov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire
Karl Peters Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Luke Peters Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Kent Tonbridge
Theodore Petreanu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Felicity Pettit Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Surrey West
Catherine Pham Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Berkshire East
Clemence Pham Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire East
Daniel Phillips Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
David Phillips Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Warwickshire
Elin Phillips Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Mercia
Freddie Phillips Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
Ioan Phillips Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Yasmin Phillips Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Berkshire West
Hayden Pickard Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hampshire
Luke Pickard Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
Lawrence Pierson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Rohan  Pillai  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire West
Oren Pilowsky Bankirer Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls West Anglia
Yoav Pilowsky Bankirer Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys West Anglia
Bentley Pilton Brandes Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Bristol
Leon Pipala Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Siddharth Pirta Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Warwickshire
Damian Piruthuviraj Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Emilia Pitcher Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Buckinghamshire
Zach Planton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Sapphira Plessard Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Natasha Pointon Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Teesside
Konrad Pokorowski Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Georgia Pommier Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Suffolk
Theo Pommier Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Suffolk
Effie Poole Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Teesside
Rafe Poole Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Anaya Popat Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Berkshire East
Imara  Popat Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hertfordshire South
Polina Popovtseva Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Richmond
Finn Portlock Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Harrison Postans Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys South Wales
Mariella Poulloura  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Hertfordshire
amirali pourriahi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Frederico Henry Powell Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Bromley
Nilesh Prabakaran Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Lincolnshire
Aaryan Prabhaker Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Barnet
Vishal Pradeep Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Bristol
Nevaan Prasad Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Nottinghamshire
Surya  Prasanna Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Aditi Prashanth Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Nottinghamshire
Harold Pratt Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Scotland East
Rohan Preece Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Anirudh Premkumar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Berkshire East
Noah Prestney Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Joshua  Preston Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Richmond
Jacob PrestonBridges Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Benedict Prichard Jones Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys West Anglia
Ivo Prichard Jones Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys West Anglia
Thomas Prickett Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys South Wales
Dylan Pritchard Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey Central
Arthur Pugh Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Sam Pulleyn Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys North and West Yorkshire
Ridhmeet Puri Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire East
Emerson Purvis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Forest Purvis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
george purvis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Lindsay Pyun Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Northamptonshire and Leicestershire
James Qian Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Pennine
William Qian Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Pennine
Thalia QuideauCronin Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Ayaan Quraishi  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Nottinghamshire
Jenna Qureshi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Yad Rahman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Nihal Rai Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Worcestershire
Ben Raine Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Kieran Raine Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Devon
Csilla RajeevLazar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Berkshire West
Daniel Rajiv Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northumbria
Joel  Rajiv Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Northumbria
Toby Ralph Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Sidharth Ram Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Staffordshire
Eshitha Ramesh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Berkshire East
Nidhi Ramesh Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Hampshire
Saideep Ramesh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Vignesh Ramesh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Devon
Kirin Ranpura Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Somerset
Harry Ransley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Roshan Rao Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Shree Rao Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Berkshire East
Sebastian Rapley Mende Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Essex
NAYAN KEATS RASTOGI Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Ifan Rathbonejones Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Siddhartha Rathke Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
Nia Rathkey Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls South Wales
Rishi Rathnam Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Worcestershire
Aarav Rathore Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Barnet
Radha Ratnesan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Kent Bromley
Rajeiv  RATNESAN Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Kent Bromley
Ranesh  Ratnesan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Kent Bromley
Beth Ravilious Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls North and West Yorkshire
Ashwin Ravishankar Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Barnet
Jack Ray Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Rion Ray Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Luke Rayfield Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
Tommy Rayfield Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Ruby Rayment Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Sussex
Hugo Rayner Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Henry Rea Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Gloucestershire
Bill Read Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Wessex
Mitchell Reader Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Sebastiano  RebonatoScott Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Marco Redelinghuys Lorente Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Canterbury
Amelie Rees Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Sussex
Sophie  Rees Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Sussex
Tammy Reese Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hertfordshire South
Felix Reeve Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Sebastian Reneby Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Aiden Renggli Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Henry Rewcastle Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Northumbria
Aaron Rich Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
ALEXANDER RICHARDS Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Northamptonshire and Leicestershire
DAVID  RICHARDS Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Amalia  Richardson Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Mercia
Hugo Rickard Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Max Rigby Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire East and Manchester
Aysha Rizvi Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Kent Bromley
Zara Rizvi Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Kent Bromley
Branson Rizzo Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Berkshire East
Henry Roberts Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Northamptonshire and Leicestershire
William Roberts Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Ben Robertson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
James Robertson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Kesi Robinson Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Warwickshire
Vincent Rocero Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Kent Bromley
Jenni Rochford Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Suffolk
William Rockman Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Middlesex Central
Teresa  Rodrigues dos Santos Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Richmond
Daniel Roets Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Nicholas Roets Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Max Rogers Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Pennine
Alex RogersPereira Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Ishan Rohatgi Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland West
Nishka Rohilla Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Norfolk
Justin Rosengarten Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Rushdi Rosli Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U17 Boys Buckinghamshire
Athene Ross Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Suffolk
Crispin Roundtree Northern Gigafinal - 15th July 2018 U17 Boys Teesside
Amy Rousseau Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Scotland West
Joel  Rouvinez Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Emma Rovenska Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Cornwall
Corben Rowbotham Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Staffordshire
Daniel Rowe Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Ethan Rowe Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Loveday Rowell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Mercia
Anika Roy Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Berkshire East
Tom Roy Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Suffolk
Kate Royall Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
Joshua Ruddmore Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Alex Rudzenis Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
Vedaangh Rungta Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire
Edward Rushmore Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Benjamin Russell Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Mercia
Harley Russell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Tomos Russell Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Worcestershire
Elias Ruzhansky Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Bromley
Daniel Ryan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Teo Rybak Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire East
Liv Rydahl Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Richmond
rex rynish Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Muhammad Saad Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Berkshire West
Ben Sadler Northern Gigafinal - 15th July 2018 U17 Boys Norfolk
Vedaant Saggi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire East
Keshav  Saharan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Sukhwinder  Sahota Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Noah Sakalas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
ayden  salajee Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Carlo Salinas Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Esme Salter Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Northamptonshire and Leicestershire
Ranveer Saluja Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Louis Salussolia Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Berkshire East
Jake Sampson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Avni  Samra Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Warwickshire
Jia Samra Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Warwickshire
Clara Samson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire
Euan Samuel Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Katherine Samuel Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Luca  Sanadi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Yajur SanathVijay Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Margarita Sanchez Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Warwickshire
Theodore Sanders Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Oxford
Jatinder  Sandhu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Manvith Sandhu Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Zoravar Singh Sandhu Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys South Yorkshire
Sathana Sanjeevraj Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Surrey East
Amit Aryan Sanka Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Charmaine Santamena Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Sarthak  Sanyal Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Warwickshire
Lilian Sapsford  Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls South Wales
Oliver  Sapsford  Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys South Wales
Ryan Sargent Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Sussex
James Sarisky Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Oxford
Rian Sarkar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex South
Jayden Sasikaran  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey West
Shriya Sastry Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Staffordshire
Atharva  Sathe Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Nandha Sathiaseelan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys West Anglia
Gautam  Sathyamurthy Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Teesside
Shaunak  Satish  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Berkshire East
Ryo Sato Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Hertfordshire South
Aron Saunders Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Gloucestershire
Owen Saunders Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Bromley
Raphael Saurymper Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Barnet
Zack Saurymper Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire South
Cecilia  Savage Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Berkshire West
Maanav p Sawhney Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Anvesha Saxena Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Berkshire East
Rhea Saxena Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Surrey East
Yuv Saxena Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Buckinghamshire
Helen Sayers Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Buckinghamshire
Oliver Scammell Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Eoin Schmidt Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
Oliver Schneider Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Natty Schofield Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Thomas Schuchardt  Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys South Wales
Anna Scott Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Girls Scotland West
David Scott Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Boys Lincolnshire
Harrison Scott Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Northumbria
Henry Scott Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Jane Scott Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Hertfordshire
Jonathan Scott Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
James  Seaden Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Suffolk
Tristian See Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys West Anglia
Oliver Seeds Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Joshua  Seet Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Peter  Seferiadis Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire
Oliver Sekhri Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
William  Sellers Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Berkshire West
Hari Selvaraj Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Oxford
Mihir Sen Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Buckinghamshire
Bruno Sena Zammarchi Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Richmond
Sohana Sengupta Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Alfie Sequeira Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Devon
Robert Sequeira Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys South Wales
Kelvin Sermaxhaj Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Nandini Sethi Northern Gigafinal - 15th July 2018 U07 Girls Surrey East
Doruk Ata Sevinc Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Chuan Sha Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Bristol
Declan Shafi Southern Gigafinal - 1st July 2018 U17 Boys Scotland East
Aaran Shah Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Middlesex Central
Hassan Shah Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Middlesex Central
Kyal Shah Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
Mihir Shah Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Barnet
Ozair  Shah Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Rahul Shah Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Middlesex South
Sahil Shah Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Barnet
Shey ShahThakerar Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Derbyshire
Shaurya Shaktawat Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
DARA SHANMUGANATHAN Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Bromley
Robert Shaporenkov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire
Henry Shard Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Richmond
Abhinav  Sharma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey East
Harshvardhan Sharma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hampshire
Josh Sharma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire West
Mihir Sharma Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Panav Sharma Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Scotland East
PRAYAAN SHARMA Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Kent Bromley
Taran Sharma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Oscar Sharp Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Tim Sharpe Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
Harrison Sharples Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
CAMERON SHAW Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Warwickshire
Daisy Shaw Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Northamptonshire and Leicestershire
Hugo Shaw Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Molly ShawPeel Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls South Yorkshire
Jude Shearsby Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Matthew Sheehan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Sam Sheftel Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
Anum Sheikh Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Girls Essex
Alexander Shek Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Daniel Shek Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hampshire
Neo Sherchan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Surrey East
Elizaveta Sheremetyeva Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Girls Mercia
Alfred Sherlock Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Isabella Sherrard Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Nottinghamshire
Anna Sherriff Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls Sussex
Alexander Shi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Anirudh Shidlagatta Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Richmond
Maito Shiode Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
Jonathan Shiu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Ben Shonfeld Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey West
Caitlin Shore Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Suffolk
UNNABH SHRESTHA Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Scotland West
Alan Shybu Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys North and West Yorkshire
Arjan Sian Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Richmond
Rudy Sian Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Saisparsh Sidaginamale Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Teesside
Josyula Siddharth Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 #N/A Kent Tonbridge
Viktoria  Silva Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Bristol
Luca Simler Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Canterbury
Olly Simmers Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland East
Robert Simmers Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Scotland East
Ethan Simmons Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Barnet
Jayden Simmons Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Barnet
Levi Simms Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Warwickshire
Pedro Simoes Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Oliver Simpson Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Gloucestershire
Anayah Sinclair Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Bristol
Max Sinclair Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Aaryan Singh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Staffordshire
Deepak  Singh Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Hari Singh Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Keerat Singh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Wessex
Vanik Singh Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Paarth Singhal Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Hertfordshire East
Aarav Sinha Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Kent Bromley
Shona Sinha Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Aaron  Sivaram  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Nottinghamshire
Joel Skeet Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Tommy Skeffington Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Oliver  Skidmore Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Rachel Skillen Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Buckinghamshire
Ella Skirrow Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Suffolk
Harry Smallshaw Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys South Yorkshire
Alice Smerdon Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Essex
Daniel Smith Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Nottinghamshire
Hermione Smith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Berkshire West
Jason  Smith Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Joshua Smith Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Nottinghamshire
Marcus Smith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Oxford
Oliver Smith Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
Tahlia Smith Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Teesside
William Smith Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Essex
Will  Smithyes Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Soloman Snader Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
JuanLeonardo Solari Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Karan Somani Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Mark Somers Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Oxford
Anita Somton Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Nottinghamshire
Anwen Song Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Richmond
Meilin Song Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Richmond
Phumipat Sookphanich Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Bristol
Thanaphat Sookphanich Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Bristol
Alex Sorica Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire East
David  Sotkilava  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Devon
Indy Southcott Moyers  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Bristol
Samantha Southwell Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Surrey East
Ollie Squire Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Somerset
Yashasvini Sreeram Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Berkshire East
Vashni Srignanayogan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Kent Bromley
SUYASH SRIKANTA PRASAD Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire West
NavaneethaKrishnan  Srinivasan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Cheran Srishangaran Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
adi Srivastava Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Kent Tonbridge
anya srivastava Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Kent Bromley
Arnav Srivastava Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Graham Stafford Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Isaac Stainsby Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey West
Robert Starck Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
George StarmerSmith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Nathan Stehlin Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
GRZEGORZ STERNIK Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Suffolk
Ottie Stevens Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Gloucestershire
Alexander Stewart Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Buckinghamshire
Lachlan  Stewart  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Lilya  Stewart  Southern Gigafinal - 1st July 2018 U16 Girls Sussex
Owen Stiff Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Suffolk
Michael Stockham Southern Gigafinal - 1st July 2018 U18 Boys Sussex
Oliver Stockham Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
William Stockley Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Dylan Stoeber Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys West Anglia
William Stoeber Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys West Anglia
Savas Stoica Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Middlesex Central
Dennis StokesCarter Southern Gigafinal - 1st July 2018 U18 Boys Kent Canterbury
Luke StokesCarter Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Kent Canterbury
Noah Stoll Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Kent Bromley
Jack Stone Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Boris Stoyanov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Bromley
Viktor Stoyanov Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Richmond
Oliver Stubbs Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Bristol
Ryan Stubbs Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys West Anglia
Alice Sturman Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Teesside
Samvrit Subin Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Anusha Subramanian Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Berkshire West
Vignesh Sudhakar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Anvith Sujay Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Bristol
vladislav sukhorukov Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Essex
Dylan Summers Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Joseph Summers Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Dawn Supatan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U10 Girls Cheshire East and Manchester
Denzel  Supatan Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire East and Manchester
Rahul Surapaneni Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire East and Manchester
Rohit  Surapaneni Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Kanishka  Suriarachchi Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Buckinghamshire
Moksha Suriarachchi Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Buckinghamshire
Nivedita Suyal Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Girls Cheshire East and Manchester
Tejaswini Swain Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hertfordshire South
Anshul Swamy Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Charlie Swinson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Staffordshire
Sofia Syed Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Hampshire
Yusuf  Syed Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Teesside
Arran Sykes Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Surrey Central
Mabel Symes Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls West Anglia
Amalie Symonds Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Adam Syposz Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys West Anglia
Izabela Syposz Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls West Anglia
Bence Szakmany Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Berkshire West
Conrad  Szarowicz Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Youssef Taame Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys South Wales
Marco Tabita Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire West
Igli Tafaj Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U16 Boys Warwickshire
Abyan Tahir Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex South
Eva  Tai Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Scotland East
Eamon Tan Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Gloucestershire
Brian Tang Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Joshua Tang Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Northamptonshire and Leicestershire
Joshua Tann Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Boys South Yorkshire
George Taphouse  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire East
Alexander Tarashev Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Adam Tarling Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
Anthony Tatar Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Taliesin Tayari Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Bristol
Harry Taylor Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Luke Taylor Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Miranda TaylorHook Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Surrey East
Alex Telizhenko Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Middlesex Central
Akitha Tennakoon Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys North and West Yorkshire
Rumethma  Tennakoon Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
hamish tennant Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Rhianne  Terrado Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls Oxford
Cameron Terry Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire
Elliot Terry Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Bristol
Noah Terry Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Isaac Thackray Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Jeet Thakrar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Thaarani Thanansajan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Middlesex Central
Rahul Thapar Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire East
Fiona Thet Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Somerset
Arthur Thomas Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Buckinghamshire
Daniel  Thomas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire
Kathryn  Thomas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Berkshire West
Louis Thomas Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Suffolk
Max Thomas Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Molly Thomas Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Northamptonshire and Leicestershire
William Thomas Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys West Anglia
Kingsley Thompson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Noah Thompson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Wilf Thompson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Lana Thomson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Richmond
Kavin THOORAN Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Sophie Annabel Thoresen Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Richmond
Oliver Thornley Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Berkshire East
gary tian Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Jack Tickle Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Teesside
Alex Timbrell Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Somerset
Matthew  Timbrell Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Somerset
Arun Timewell Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Cheshire East and Manchester
Joshua Tindall Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Pennine
Tula Tinkler Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Buckinghamshire
Oliver Tipton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
YangXi Tjoe Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Surrey West
YangZi Tjoe Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey West
kobi toft Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Filip Tolar Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Hertfordshire
Christopher Tombolis Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Richmond
Tadeusz Tompsett Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Jonah Tomsett Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Nottinghamshire
Ella Toner Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls South Wales
Martino Torchia Salvo Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Bristol
Archie Tosswill Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Middlesex South
Carena Tothill Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls South Wales
Henry  Townsend Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Vivien Townsend Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls South Wales
Simon Trier Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Cheshire East and Manchester
Bradley Triffitt Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys North and West Yorkshire
Aarnavh TRIVEDI Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys West Anglia
Aayoush TRIVEDI Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys West Anglia
Jacob Trotman Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Samuel Tschiesche Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Berkshire West
Ross Tselos Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Oxford
Gavin Tsui Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey Central
Aarush Reddy Tummala Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire
Vanshika Reddy Tummala Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire
Tolga Tuna Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Ben Turner Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Oxford
George Turner Northern Gigafinal - 14th July 2018 U07 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Max Turner Northern Gigafinal - 15th July 2018 U15 Boys Northumbria
Joe  Turton Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Richmond
Tycho Twohig Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Somerset
Jack Tye Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Gloucestershire
Ethan tzabari Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Hari Tzvetkov Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
AANYA UKIL Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Richmond
Hugo Ullmann Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Tom Underhill Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Bristol
Caspar Underwood Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Thais Unitt Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hampshire
Archit Upadhye Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Northumbria
Ron Usharovsky Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Surrey East
Tom Usharovsky Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Surrey East
Alexander Ustinov Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Arjun Vadgama Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Warwickshire
Sathya Vaidyanathan  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Worcestershire
Saish  Valanju  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Samit  Valanju  Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
Nikhil Valecha Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex Central
Adrian Valenta Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Berkshire East
Mario Valenta Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Berkshire East
Jitya Vallabhaneni Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Buckinghamshire
Noah Van Gael Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys West Anglia
Madhavan  Varadharajan Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Yogesh Vardhireddy Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Berkshire East
Benjamin Varea Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys West Anglia
Gabriel Varea Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
David Varghese Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Berkshire East
Daniel Varney Northern Gigafinal - 15th July 2018 U17 Boys Oxford
Zoe Varney Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Girls Oxford
Ethan Vas Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Worcestershire
Varun Vats Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys West Anglia
Adela VaughanSpruce Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Girls Gloucestershire
Bryan Vaz Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Berkshire West
Siddharth Venkatanarayanan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Gloucestershire
Frankie Vere Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Scotland East
Abhi  Verma Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland West
Aditya Verma Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Boys Kent Bromley
Saanya Verma Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Middlesex Central
Shlok Verma Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Emile Verschoor Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Norfolk
Katerina Vidouris Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Surrey West
Samuel Vincent Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Northumbria
Nivedh Vinodhkumar Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys West Anglia
Prabhat Vishnubhatla Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Barnet
Prajit Vishnubhatla Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Buckinghamshire
Shiv Vitish Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Oxford
Vasylyna Vitvitska Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire East
Thomas Vizard Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Mercia
Alex Vleju Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire South
Andrew Volovich Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
Julia Volovich Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Girls West Anglia
Alisha  Vyas Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Hertfordshire South
Rayaan Vyas Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
Callum Vyse Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Amaara  Wadhwani Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Girls Hertfordshire East
Sahaana Wadhwani Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hertfordshire East
George Wain Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Kanishk Michael Walia Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hertfordshire East
Alexander Walker Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Norfolk
Darcey WalkerLee Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Surrey West
Brendan Wallace Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Richmond
Eleanor Wallace Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Surrey East
Samuel  Wallace Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
Dominic Walters Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey Central
George Walton Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Aliyah Wan Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Nottinghamshire
David Wan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Scotland East
Qiao Wan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys West Anglia
Andy Wang Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Somerset
Aoting  Wang Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Jinyao Wang Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Middlesex Central
Sophia Wang Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Kent Tonbridge
Sophie Wang Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U10 Girls Surrey East
susie wang Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Girls Nottinghamshire
Yong Gui Wang Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Kent Tonbridge
Charlie Wannasin Bell Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Sussex
Ross Warcup Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Scotland East
Alexander Ward Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Benedict Ward Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Norfolk
Cian Ward Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Harry Ward Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Teesside
Ralph Warner Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Mercia
Archie Warren Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hampshire
Orla Warren Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Hampshire
Dylan WarrenCafferty Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire
Sebastian Watkins Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Berkshire West
Ethan Watson Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys North and West Yorkshire
Leo Watts Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Lauren Weaver Southern Gigafinal - 1st July 2018 U18 Girls Surrey Central
Isabel Webb Southern Gigafinal - 1st July 2018 U14 Girls Kent Tonbridge
Leo Webb Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Gloucestershire
Zachary Webber Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Amelia Weber Southern Gigafinal - 1st July 2018 U08 Girls Hampshire
Gus Weber Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Hampshire
Elizabeth Webster Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls Warwickshire
Arlo Weedon Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Oscar Weedon Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey Central
Abigail Weersing Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Hertfordshire
Sarah Weersing Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Girls Hertfordshire
Isabel Weglowska Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U08 Girls West Anglia
Daniel Weglowski Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys West Anglia
Hannah weid Northern Gigafinal - 15th July 2018 U08 Girls Teesside
Maxim Wenninger Southern Gigafinal - 1st July 2018 U15 Boys Surrey East
Amy West Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Berkshire East
Dylan West Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Kimmie West Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Surrey Central
Herb Western Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Bromley
Cameron Westwood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Boys Worcestershire
Kelan Westwood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Worcestershire
Joseph  Whelan Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey East
Alexander  White Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Richmond
Alice White Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Girls Essex
Dhoeton White Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Buckinghamshire
Elliot White Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Staffordshire
Jacob White Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Jessica White Southern Gigafinal - 1st July 2018 U07 Girls Wessex
Matthew Whitehall Butler Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Lucas Whitehead Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
William Whitfeld Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Kent Tonbridge
Dylan Whitney  Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Chamithu  Wickramanayake Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Thamadi Wickramanayake Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Sussex
Sophie Wiggett Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U09 Girls Gloucestershire
Miles Wijeyeratne Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Barnet
Rowan Wijeyeratne Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys Barnet
Charlotte Wild Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Somerset
Bernard Wilkinson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys West Anglia
Emma Wilkinson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U09 Girls Richmond
Madelaine Wilkinson Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Sussex
Samuel Wilkinson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Surrey Central
Matthew Willder Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Scotland East
Alfie Williams Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire East and Manchester
Christopher Williams Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys West Anglia
Gethin Williams Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U08 Boys South Wales
Rhys Williams Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys South Wales
Jonah Willow Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U15 Boys Nottinghamshire
Kate Wilmoth Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Girls Richmond
Nick WilmotSmith Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire
Patrick WilmotSmith Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Hertfordshire
Andrew Wilson Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys South Yorkshire
Florence Wilson Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Girls Scotland East
Oliver Wilson Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Sussex
Max Wilton Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Sussex
Amy Windsor Northern Gigafinal - 15th July 2018 U18 Girls West Anglia
Dylan Winward Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U14 Boys Barnet
Harry Winward Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Berkshire East
Alex Witcomb Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Abe Wolchover Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Kian Wolf Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Cheuk Nam  Wong Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U13 Boys Surrey West
Tristan Wong Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Ben Wood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U16 Boys South Yorkshire
Freddie Wood Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Richmond
Gabriel Wood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys North and West Yorkshire
Harry Wood Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Philip Wood Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys North and West Yorkshire
Ben Woodfinden Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Barnaby Wreford Southern Gigafinal - 1st July 2018 U13 Boys Berkshire East
Samual Wright Crofts Northern Gigafinal - 15th July 2018 U13 Boys Lincolnshire
Kaipo  Wu Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys Northumbria
charles wuytack Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Richmond
Jacob Wynn Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Aubrey Wynter Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Gloucestershire
Rong Sheng Xia Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Scotland West
Weiquan Xia Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Warwickshire
Albert Xu Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys West Anglia
Edison  Xu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Warwickshire
Jiarui Xu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys West Anglia
Owen Xu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey Central
Weiming Xu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U12 Boys Northumbria
Yingke Xu Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U11 Boys Oxford
Zahra Yadallee Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Richmond
Pavel Yanev Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Scotland East
Jack Yang Northern Gigafinal - 15th July 2018 U12 Boys Cheshire East and Manchester
Michael Yang Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Hertfordshire South
Rachel Yang Midlands Gigafinal - 8th July 2018 U07 Girls West Anglia
Fraser YangTurner Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys North and West Yorkshire
Spencer YangTurner Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys North and West Yorkshire
Yichen Yao Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Surrey East
Conor Yap Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Surrey East
Max Yau Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Essex
Kevin Ye Northern Gigafinal - 15th July 2018 U14 Boys Cheshire East and Manchester
Tim Ye Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Cheshire East and Manchester
Lior Yedid Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Middlesex South
Isla Yipchecuz Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Richmond
Oliver Yorke Northern Gigafinal - 14th July 2018 U10 Boys Cheshire West, North Wales and Wirral
Christopher  Yousif Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Sussex
Daniel Yu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Hampshire
Henry Yu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Surrey Central
Leo Yu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U12 Boys Sussex
Tony Yu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Surrey West
William Yu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Middlesex South
Derek Yuan Northern Gigafinal - 14th July 2018 U08 Boys West Anglia
Ayman Zaghdane Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Bristol
Dimitrios Zakarian Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Oxford
Thomas Zanyi Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Warwickshire
James  Zarzecki Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Essex
Christopher zaug Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Kent Tonbridge
Aditya Zaveri Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Scotland West
Jonathan Zeng Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U10 Boys Bristol
Rosa  Zeng Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Berkshire East
Royce  Zeng Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Qichen Zhang Southern Gigafinal - 30th June 2018 U07 Boys Oxford
Bruno Zheng Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Hertfordshire South
James  Zheng Southern Gigafinal - 30th June 2018 U10 Boys Sussex
Joseph Zheng Southern Gigafinal - 1st July 2018 U11 Boys Sussex
Kelly Zheng Northern Gigafinal - 15th July 2018 U09 Girls Cumbria, Lancashire and Mersey
Kevin Zheng Northern Gigafinal - 15th July 2018 U11 Boys Cumbria, Lancashire and Mersey
Hou ning Zhu Southern Gigafinal - 30th June 2018 U09 Boys Berkshire East
Jessica Zhu Southern Gigafinal - 1st July 2018 U10 Girls Hertfordshire
LEO ZHU Southern Gigafinal - 30th June 2018 U08 Boys Hertfordshire South
PENGXIAO ZHU Midlands Gigafinal - 7th July 2018 U07 Boys Devon
Andrew Zomko Northern Gigafinal - 14th July 2018 U09 Boys Northumbria